Szerzői workshop az Elsevier szervezésében

2015. március 24. - Tankönyvtár

Az angol nyelvű előadások a tudományos folyóiratokban való megjelenéshez nyújtanak hasznos gyakorlati ismereteket a szerzőknek és a leendő szerzőknek.

A megjelenés regisztrációhoz kötött (max. 100 fő), melyet az alábbi linken lehet megtenni: http://goo.gl/U4p6el

Időpont: 2015. április 1. (9.30-12.00)

Helyszín: Magyar Nemzeti Bank (1054 Budapest, Szabadság tér 8-9.)

A tervezett program:

Elsevier Author Workshop: How to write world class research paper

9:30 – 10:00 Registered guests arrival and check-in

10:00 – 10:10 Welcome Note

Endre Béky, Regional Director, Elsevier

10:10 – 11:30 How to write world class paper Katherine Eve, Executive Publisher, Elsevier

11:30 – 12:00 Mendeley Lucie Vavrikova, Customer Marketer and Consultant, Elsevier

A meghívó megtalálható PDF formátumban a “Letölthető anyagok” között.

Letölthető anyagok
További hírek
2014. január 29.

Mi is ott voltunk a 14. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon a Papp László Sportarénában január 16-18. között. A kiállítás három napján, 5 000 négyzetméteren, összesen 121 hazai és külföldi kiállító és 48 előadás várta a látogatókat. A Digitális Tankönyvtár csapata a fejlesztéseinkről szóló szekciótermi előadásokkal, az online kvízjátékunk kitöltési lehetőségével, és a Tankönyvtárról nyújtott információkkal próbált segíteni az érdeklődőknek.

2014. február 11.

A SciVal Experts adatbázis 3000 magyar kutató profiljának, életútjának, kapcsolati hálójának, publikációinak monitorozását teszi lehetővé. Speciális, kutatói hálózatokat feltérképező eszköz, az Elsevier B. V. által kifejlesztett egyedülálló szoftver segítségével került kifejlesztésre. Így jött létre az a páratlan, magyar kutatókat bemutató adatbázis, amely adattartalmát a Scopus-ból, a világ legnagyobb szakirodalmi adatbázisából nyeri. Bárki számára szabadon elérhető a világ bármely pontjáról, így segíti a kutatóink bekapcsolódását a nemzetközi tudományos életbe.

2015. január 9.

Tudományos és felsőoktatási tartalmak központi elektronikus közzétételének biztosítása (TÁMOP-4.2.5.B-11/1-2011-0001)

Elektronikus tartalomfejlesztés és szolgáltatás a kutatásban és felsőoktatásban
TÁMOP 4.2.5.B Tudományos és felsőoktatási tartalmak központi elektronikus közzétételének biztosítása