Elindult a megújult digitális tankönyvtár éles teszt üzeme

2019. november 20. - Tankönyvtár

A megújult digitális tankönyvtár felületének éles tesztüzeme elindult!

EFOP-3.4.5-VEKOP-17-2017-00001 Rendszerszintű fejlesztések és hozzáférés bővítését szolgáló ágazati programok a felsőoktatásban Európai uniós program keretében megvalósult fejlesztésnek köszönhetően. A megújult digitális tankönyvtár felületének éles tesztüzeme elindult, az új felületet a dtk.tankonyvtar.hu linken érhetik el az érdeklődők.