EFOTT! LÉGY OTT!

2014. július 15. - Tankönyvtár

A Digitális Tankönyvtár újdonságaival az idei EFOTT-látogatók is megismerkedhetnek július 15-20. között Miskolctapolcán. Az Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. több projektjével is kitelepül a nyári fesztiválra. A Tankönyvtár és a többi program, a Civil Téren várja az érdeklődőket.

Az idei EFOTT-on minden fesztiválozónak alkalma lesz a helyszínen felállított számítógépeken kipróbálni a Digitális Tankönyvtárat, megismerni felépítését, böngészni gazdag kínálatban, illetve kérdéseikre is választ kaphatnak munkatársainktól. Az online barangolás ajándékot is hozhat a látogatóknak, amihez nem kell mást tenni, mint a helyszínen kitölteni egy online kérdőívet, amely ide kattintva érhető el.

Látogassatok el az EFOTT-ra, és keressétek standunkat a Civil Téren!