Szerzői workshop az Elsevier szervezésében

2015. március 24. - Tankönyvtár

Az angol nyelvű előadások a tudományos folyóiratokban való megjelenéshez nyújtanak hasznos gyakorlati ismereteket a szerzőknek és a leendő szerzőknek.

A megjelenés regisztrációhoz kötött (max. 100 fő), melyet az alábbi linken lehet megtenni: http://goo.gl/U4p6el

Időpont: 2015. április 1. (9.30-12.00)

Helyszín: Magyar Nemzeti Bank (1054 Budapest, Szabadság tér 8-9.)

A tervezett program:

Elsevier Author Workshop: How to write world class research paper

9:30 – 10:00 Registered guests arrival and check-in

10:00 – 10:10 Welcome Note

Endre Béky, Regional Director, Elsevier

10:10 – 11:30 How to write world class paper Katherine Eve, Executive Publisher, Elsevier

11:30 – 12:00 Mendeley Lucie Vavrikova, Customer Marketer and Consultant, Elsevier

A meghívó megtalálható PDF formátumban a “Letölthető anyagok” között.

Letölthető anyagok
További hírek
2015. február 24.

A szakma képviselői és a meghívott előadók sorra vették az elmúlt három év legfontosabb fejlesztéseit, eredményeit és tapasztalatait a TÁMOP-4.2.5.B-11/1-2011-0001 "Tudományos és felsőoktatási tartalmak központi elektronikus közzétételének biztosítása" elnevezésű kiemelt projekt 2015. január 15-i hivatalos zárókonferenciáján.

2014. január 29.

Mi is ott voltunk a 14. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon a Papp László Sportarénában január 16-18. között. A kiállítás három napján, 5 000 négyzetméteren, összesen 121 hazai és külföldi kiállító és 48 előadás várta a látogatókat. A Digitális Tankönyvtár csapata a fejlesztéseinkről szóló szekciótermi előadásokkal, az online kvízjátékunk kitöltési lehetőségével, és a Tankönyvtárról nyújtott információkkal próbált segíteni az érdeklődőknek.

2015. január 15.

Elérhető az ADT II. adatbázis a DTK-n, a visszajelzések és látogatottsági adatok alapján sok látogató örömére! Az ADT II. egy interneten keresztül, dedikált felhasználók számára elérhető folyóirat/dokumentum gyűjtemény. Az ADT I. valamint ADT II. által tartalmazott szövegek terjedelme meghaladja az 3,2 millió oldalt.

Elektronikus tartalomfejlesztés és szolgáltatás a kutatásban és felsőoktatásban
TÁMOP 4.2.5.B Tudományos és felsőoktatási tartalmak központi elektronikus közzétételének biztosítása