Szerzői workshop az Elsevier szervezésében

2015. március 24. - Tankönyvtár

Az angol nyelvű előadások a tudományos folyóiratokban való megjelenéshez nyújtanak hasznos gyakorlati ismereteket a szerzőknek és a leendő szerzőknek.

A megjelenés regisztrációhoz kötött (max. 100 fő), melyet az alábbi linken lehet megtenni: http://goo.gl/U4p6el

Időpont: 2015. április 1. (9.30-12.00)

Helyszín: Magyar Nemzeti Bank (1054 Budapest, Szabadság tér 8-9.)

A tervezett program:

Elsevier Author Workshop: How to write world class research paper

9:30 – 10:00 Registered guests arrival and check-in

10:00 – 10:10 Welcome Note

Endre Béky, Regional Director, Elsevier

10:10 – 11:30 How to write world class paper Katherine Eve, Executive Publisher, Elsevier

11:30 – 12:00 Mendeley Lucie Vavrikova, Customer Marketer and Consultant, Elsevier

A meghívó megtalálható PDF formátumban a “Letölthető anyagok” között.

Letölthető anyagok