PROJEKTZÁRÓ KONFERENCIA MEGHÍVÓ

2015. január 9. - Tankönyvtár

Tudományos és felsőoktatási tartalmak központi elektronikus közzétételének biztosítása (TÁMOP-4.2.5.B-11/1-2011-0001)

Ezúton szeretnénk meghívni minden kedves érdeklődőt a TÁMOP-4.2.5.B-11/1-2011-0001 "Tudományos és felsőoktatási tartalmak központi elektronikus közzétételének biztosítása" kiemelt projekt hivatalos zárókonferenciájára, mely az Educatio Nonprofit Kft. által megvalósított fejlesztések eredményeit, tapasztalatait mutatja be, illetve vitatja meg a résztvevőkkel.

Időpontja: 2015. január 15. 10.00 – 15.00 óra (regisztráció 9.00 órától)
Helyszín: Best Western Hotel Hungária (1074 Budapest, Rákóczi út 90.)

Kérjük, részvételi szándékát legkésőbb 2015. január 12-ig jelezze az alábbi regisztrációs linkre kattintva:
www.educatio.hu/konfreg/!KonfReg/index.php/konfreg/index/tamop425b_zarokonferencia

A konferencia előzetes programját megtekintheti az alábbi linkre kattintva:
www.educatio.hu/projektjeink/tamop425b/rendezvenyek/tamop_425B_zaro

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!